Џеј Зи и подари автомобил на Ријана за Божиќ?

21 декември, 20120
rihanna.jayz_.lc
Познатиот рапер на својата штитеничка Ријана, за Божиќ и подарил скапоцен подарок, сребрено Порше 911 Турбо С.

“Ги имам најдобрите соработници на светот. Дефинитивно сте луди бидејќи ми подаривте вакво нешто. Сите ве сакам”, напишала Ријана (24) на Твитер.

http://images.plusinfo.mk/large_pics/2012/12/21/reg_1024.riri.ls.122012.jpg

Инаку овој автомобил чини околу 150.000 евра.

“Имаше успешна година и го заслужи најдобриот божиќен подарок. Следната година ќе морам да бидам уште пооригинален”, ја пофалил Џеј Зи својата миленичка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit