Џејсон Ву „Pre – Fall“ колекција за 2013 година

24 декември, 20120
jason wu kolekcija

Светски познатиот бренд Џејсон Ву ја претстави својата „Pre – Fall“ колекција за 2013 година. Колекцијата е полна со иновативни парчиња облека, кои воедно се многу гламурозни и уникатни.

„Pre – Fall“ колекцијата за 2013 година има многу темни нијанси, со неколку светли, што веднаш ги става во центарот на вниманието. Во оваа колекција најмногу се затапени фустаните, но покрај нив тука се и панталоните, за сите оние дами кои повеќе сакаат панталони од фустани. Панталоните се многу секси и женствени. Но, мораме да признаеме, фустаните во оваа колекција се навистина прекрасни.

Значи, во целина, колекцијата е многу разновидна, но нуди и некои делови кои се невообичаени. Сепак, колекцијата има неодолив избор на ткаенини, од кои се направени феноменални фустани и панаталони. Погледнете ги фотографиите во нашата галерија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit