Џенифер Анистон:”Тој триаголник во кој сум вклучена ужасно ме нервира”!

8 февруари, 20120
насловна

Иако се разведе пред шест години, Џенифер Анистон  понатаму се соочува со прашањата во врска со Бред Пит и неговата жена Анџелина Џоли.

Актерката вели дека со текот на годините слушнала многу трачеви за себе, но најлошите дефинитивно се поврзани со поранешниот сопруг и тој љубовен триаголник.

-Тој триаголник во кој сум вклучена ужасно ме нервира. Постојано се пишува за тоа и имам чувство дека така ќе остане долго време, вели Анистон.

Актерката веќе девет месеци е во врска со Џастин Теру, а откри и што бара кај партнерот.

-Кога кај партнерот ќе го пробате сето она што не го сакате, критериумите малку ќе ви се симнат, вели Анистон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma