Џесика Алба ја советувала Бијонсе да ги продаде фотографиите од својата ќерка! :)))

23 јануари, 20120
Jessica+Alba

Џесика Алба многу добро знае колку се ”стрвни” папараците, па поради тоа нејзината пријателка Бијонсе ја советувала да ги продаде фотографиите од својата ќерка. Алба тоа го направила со фотографиите од своите две ќерки и така си го олеснила животот.

Всушност, актерката не сакала папараците да ја пратат неа и нејзината ќерка на нивната прва прошетка: “Парите кои ги добивме за фотографиите ги ставивме на сметка на нашите ќерки. Кога ќе пораснат, ќе може со нив да прават што скаат”, објаснува Алба. Истото го направи и Анџелина Џоли, но парите ги уплатила во добротворни цели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma