Еден од ангелите топлес :)))

5 април, 20120
v2

Како изгледаат ангелите на Викторија Сикрет, кога ќе тргнат сè со себе?

Ангелите на Викторија Сикрет вообичаено ги гледаме облечени во секси долна облека или во нова линија на костими за капење, но сега Кендис Свипул покажа што се крие зад чипканите градници кои рекламира.

Оваа убавица сними едиторијал за мартовското издание на италијански “Vogue” во која таа позираше пред фотографот Марио Соренто.

Од сите сакоа, фустани и капути најдобро запаметени ќе бидат нејзините гради.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma