Ема Ватсон има најубаво лице на светот!!!

3 февруари, 20120
emma-watson

Ѕвездата од филмовите Хари Потер, Ема Ватсон има најубаво лице на светот. Оваа титула и ја доделиле независни критичари.

Критичарите составиле листа на која се наоѓаат 100 жени, а 21- годишната британка е најубава.

Межу првите десет се најдоа Ријана, Марион Котилард и Амер Хард, додека на последно место се наоѓа Мила Кунис. Некои од холивудските диви како Анџелина Џоли воопшто не се замени во предвид.

Критичарите велат дека Ема покрај убавината поседува шарм и елеганција, слатка е и талентирана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma