Ева Мендез V.S. Џени МекКарти?!?! Која е подобра?

24 јануари, 20120
Eva V.S. Jenny

Две ѕвезди, еден фустан – која подобро изгледа?

Ева Мендез се појави во фустан потпишан од Стела Мекартни минатата година на MTV Movie Awards. Фустан на едно рамо, комбиниран со златни чевли потпишани од Роџер Вивер.

Од друга страна, Џени МекКарти носеше ист фустан за време на American Music Awards. За разлика од Ева, Џени се одлучи за црни чевли потпишано од Кристијан Лоубоутин.

Според бројот на гласови: :)))

Џени! – 63%, додека пак Ева 37%!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber