Eве како се одмара Кралското семeјство! :)))))

23 јануари, 20120
spek kejt

Војвотката од Кембриџ заедно со своето семејство заминаа на приватниот остров Мистик на Карибите, резервиран за оние со најдлабоки џебови. Принцот Вилијам ќе им се придружи што заврши со работните обврски.

Кејт Мидлтон че престојува на овој остров во друштво на телохранители, родителите, братот Џејмс и сестрата Пипа.

Тука ќе го поминат годишниот одмор , а принцор Вилијам наскоро ќе им се придружи.

Инаку, островот Мистик е еден од оние одмаралишта кои се резервирани за најбогатите. Ова е едно од најскапите места, а богаташите тука доаѓаат да одморат и да се сокријат од јавноста. Природата е прекрасна, плажите се неверојатни, а една недела во локалните вили чини 23.000 долари.

Семејството Мидлетон често одмара на овој остров, а секогаш се сместени во вилата која има приватен базен и пет спални соби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber