Фасцинантен ресторан покрај море сместен во пештера

16 февруари, 20120
restaurant-inside-a-cave-cavern-itlay-grotta-palazzese-2

Во градот Полињано а Маре, кој се наоѓа во Јужна Италија (во близина на Бари), се наоѓа еден од најуникатните ресторани во светот, Grotta Palazzese. Овој ресторан е отворен само на лето и е изграден во внатрешноста на пештера која гледа кон морето. Ресторанот е дел од хотелот кој е лоциран над пештерата. Навистина преубаво и неверојатно место!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber