Фото на денот: Нема да верувате што овој човек може!

30 ноември, 20120
Lasha Pataraya

Ова досега никој не успеал да го направи!

Лаша Патараја од Грузија, се обидел да го собори Гинисовиот рекорд. Тој повлекол камион тежок 8,28 тони и тоа со своето уво! Организаторите велат дека резултатите че бидат испратени до Гинисовите рекорди.

FOTO-DANA-Necete-verovati-sta-ovaj-covek-moze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit