Фустани дизајнирани само за ноќно светло!

11 април, 20120
4

Ова е новата мода која е направена да се носи во клубовите и дискотеките. Инспирирани се од Аурора Бореалис со исти бои, но светат само во темнина. Па девојки, доколку сакате да бидете во центарот на вниманието, овие фустани мора да се направени токму за вас…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi