Гага произведува нов тренд, сака да сними филм во Боливуд! :)

4 јануари, 20120
ladygaga

Индијската верзија за Холивуд, Боливуд е место на процут филмската индустрија, особено во последните неколку години. Поради тоа што Лејди Гага никогаш не касни со трендовите, напротив, ги произведува, изјавила дека би сакала да игра во еден боливудски филм.

“Неодамна гледав боливудска претстава во Париз и мојот интерес за Индија се зголеми уште повеќе. Сакам да снимам филм во Боливуд. Фасцинирана сум од нивното играње и нивната облека”, изјавила Гага.

 

Дошла плавуша од возачки испит и ја прашува другата плавуша:
– Не разбирам како паднав на возачки испит? Дојдов до кружниот тек, на знакот пишуваше 30 и јас 30 пати кружев околу знакот. Инструкторот ми рече дека паднав!
На тоа другата плавуша рекла:
– Можeби грешно си броела.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber