Географија од женски ама и од машки аспект!

14 февруари, 20120
lcp0027p1s

Географија на жените!

Помеѓу 18 и 20 жените се како Африка, полу-истражена, полу-дива, природно убава со плодни делти.

Помеѓу 21 и 30 жените се како Америка, високо развиена и отворена за трговија, особено во готово.

Помеѓу 31 и 35 жените се како Индија, многу топла, релаксирачка и убедена во својата убавина.

Помеѓу 36 и 40 жените се како Франција, малку старомодна, но сеуште топла и посакувана за посета.

Помеѓу 41 и 50 жените се како поранешна Југославија, ја изгубила војната и оптеретена е со грешките од минатото.

Помеѓу 51 и 60 жените се како Русија, многу широка, со граници кои не се под контрола. Суровата клима ги одбива туристите.

Помеѓу 61 и 70 жените се како Монголија, со славно освојување од минатото, но без никаква иднина.

По 70, жените стануваат како Авганистан, воглавно сите знаат каде е, но никој не сака таму.

Географија на мажите

Помеѓу 15 и 70 мажите се како Грција, со нив владеат пичк*.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber