Ги откривме: Ештон Качер и Ријана во тајна врска веќе два месеци?!

25 март, 20120
kutcher-rihanna-hookup-spl-post

Изгледа дека Ријана ужива во врска со популарниот заводник Качер. Пишувавме дека неодамна излегла од неговата вила во раните утрински часови, а сега на површина излегуваат и многу други детали…

-Штом Ријана и Ештон се сретнале, почнале да флертуваат. Размениле броеви и почнале да се допишуваат. Пред неколку недели,  со цел да можат да уживаат, побегнале во хотелот Санта Моника – изјавува близок извор.

Пејачката се доверила на пријателите за тоа колку и е драг холивудскиот актер.

-Таа смета дека тој е многу забавен и сладок. Двајцата сакаат добро да се забавуваат и во монетов се премногу зафатени со нешто сериозно, но Ријана почнала да учи за Кабала. Ако та и Ештон се зблиѓат, сака да го разбере целосно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber