Ги поздравуваат обожавателите: Погодете кој е задникот на девојката на Роналдо!?

25 март, 20120
7

Свршеницата на Роналдо и нејзината колешка и пријателка Ана ја прославила својата успешна кариера на плажа. Тие сите свои пријатели и фанови ги поздравија со фотографии во бикини. На мажите сигурно не им е лесно.

Манекенките уживаат во сончевиот Мајами каде манекенката Ана Виалитсина го прославила 26 тиот роденден. Ирина Шајк, свршеницата на Роналдо и прави друштво и одлично се забавуваат заедно.

Тие две се прославија со фотографиите за Sports Illustrated, па затоа и не им е проблем на плажа да ги прошетаат своите совршени тела и да ги покажат затегнатите задници.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/