Голем обожавател на Роби Вилијамс си го истетовирал неговото име на задникот!

26 ноември, 20120
robbie

Роби Вилијамс бил почестен кога дознал дека еден од неговите фанови, на својот задник истетовирал: “Го сакам Роби Вилијамс”.  Вакво нешто сигурно не очекувал, но бил толку воодушевен што морал да се фотографира со задникот на овој господин. Фотката станала хит на социјалните мрежи,  а можеби и некој штотуку доби идеја како засекогаш да ја одбележи својата љубов кон некој изведувач.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit