Грациозните невести од Jenny Packham

20 април, 20120
11

Оваа свадбена колекција е прекрасна и толку женствена. Моделите се изработени од високо квалитетни материјали и се за вистински принцези со вкус. Свадбените фустани со еден збор би ги опишале вака: оргинални и елегантни. Материјалите се екстремно нежни што дозволува многу слобода при движење на телото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi