Хали Бери лансира своја колекција на чевли!

2 февруари, 20120
artikelVoll-44084-org

Холивудската актерка Хали Бери лансирала своја колекција на чевли под името “Петтата авенија” во соработка со германската куќа “Deichmann”.

Лимитираната колекција од 40 видови на чевли, почнувајќи од оние со отворени прсти со платформа, па до сандали со високи потпетици, ќе се најдат во продажба во март.

“Жените ги сакаат чевлите, а лошите чевли може да ви го расипат денот. Тие се всушност став на жената која ги носи, а го откриваат и нејзиното расположение. И јас сум како другите жени, едноставно обожувам чевли и постојано ги менувам”, изјавила актерката.

Покрај Хали Бери, линија на чевли за истиот бренд направиле и членовите на групата “Sugababes”, американската група “Pussycat Dolls”, како и некогашната манекенка Синди Крафорд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber