Хит за оваа сезона: Кожни ракави

13 декември, 20120
kozni rakavi

Големите дизајнерски имиња, на модните пести промовирале еден тренд, кој многу ни се допаѓа: кожа, кожа и повеќе кожа!

Се разбира, овој тренд, веднаш го прифатиле врвните брендови во чии продавници можеме да најдеме кожа на речиси сите парчиња облека: јакни, капути, панталони, фустани…

Ако сеуште не сте купиле ниту едно парче облека од кожа, мислејќи дека е премногу грубо, малку строго, и не многу женствено, имаме добри вести за вас!

Познатите брендови оваа сезона во своите колекции понудиле, нешто поблага и могу шик верзија на кожен тренд, и на своите модни парчиња додале понекој детал од овој материјал. А оваа сезона се чини дека сепак крајниот тренд е облека со ракави од кожа…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit