Хју Хефнер има цел за 2012 година- сака да остане ерген! Епа почекај уште некоја година…имаш време:)))

3 јануари, 20120
hugh-hefner-bunnies

Сопстевикот и основачот на Playboy, Хју Хефнер, признал која му е единствената цел за 2012 година.

Хју Хефнер изјавил дека неговата единствена цел во 2012 година е да остане неженет, и дека е најдобрата работа што му се случила минатата година е тоа што не застанал пред олтар со Кристал Харис.

-Оваа година беше многу интересна за мене, скоро ќе се оженев, изјавил Хефнер.

-Како што Холи Медисон, мојата покојна пријателка и девојка во една прилика ми рече: “Го избегна куршумот”. Мислам дека тоа повторно се случи. Очигледно не ми е судено да се оженам. Бракот не е за мене, изјавил 80-годишниот Хефнер и додал дека неговата цел за 2012 година е да остане ерген.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber