Хју Хефнер прогласен за хуманитарец на годината!!! Наградата му ја врачила Памела Андерсон :)))

13 февруари, 20120
Hugh Hefner Screens Documentary

Здружението Angelwish во текот на овој викенд прогласи хуманитарец на годината, а наградата ја добил Хју Хефнер. Иако на првото споменување на неговото име, сите веднаш помислуваме на куп убави жени кои го опкружуваат, малку се оние кои знаат дека поголемиот дел од неговиот живот го поминал како голем добротвор.

Наградата му ја врачила една од неговите најпознати зајачици, Памела Андерсон и тоа во вилата на Playboy. “Шон Диди Комбс ја води забавата по Греми наградите вечерва во вилата, а тука е и Памела Андерсон, кој ќе ми врачи награда за хуманитарна работа”,објавил Хју на својот Twitter профил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber