Хорор: Докторки продавале деца за 13.000 евра!

29 ноември, 20120
bebinja

Раководител на педијатрија и докторка во болницата се осомничени дека за неколку месеци продале две бебиња за 13.000 евра.

Две докторки се приведени во Дагестан во северниот дел на Русија, под сомнение дека биле вмешани во трговија со луѓе.

Тие наводно продале 18-месечно девојче за износ од околу 400.000 рубли, односно 13.000 €. Исто така, се осомничени за продажба на уште едно бебе, во распон од само неколку месеци.

Раководителот и докторката се приведени под сомнение за трговија со луѓе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit