И Хали Бери рипна во тавче! Ај нека е со среќа :))

4 јануари, 20120
Halle-Berry-Engagement-Ring

Во медиумите во САД се појавиле фотографии од Хали Бери сопрстен на рака, па започнале гласини дека актерката се верила со својот дечко Оливеј Mартинез.

Хали Бери и Мртинез се запознале на снимањето на филмот “Dark Tide” и од тогаш се неразделни, а сега би можеле и својата врска да ја озваничат и пред олтарот.

Ниту актерката нитѕ нејзиниот дечко не сакале да ги коментираат глсините, така што извесно е дали ќе дојде до венчавка.

Мартинез 4 години бил во врска со пејачката Кајли Миног, а прекинаа во 2007 година.

 

Синот го прашува татка си:
– Тато, што има меѓу нозете на мама?
– Рај, сине!
– А што има помеѓу твоите нозе, тато?
– Клучот за рајот, синко.
На тоа синот одговара:
– Тато, подобро смени ја бравата зашто и комшијата има клуч…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber