И ја избричил главата на сопругата, бидејќи таа го запоставувала!

4 мај, 20120
nui

Еден човек од Саудиска Арабија поради освета на сопругата и ја избричил главата , а потоа ја претепал. Изјавил дека тоа го направил бидејќи таа го игнорирала и запоставувала.

Жената била хоспитализирана, а мажот уапсен.

„Покрај тоа што и ја избричил главата и ја удрил неколку пати, жената се здобила и со неколку исеченици на главата за време на бричињето“, пренесуваат локалните медиуми „Emirates 24/7″.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber