И Шакира не била така поштена како што изгледа! :))))

26 јануари, 20120
shakira

Наводно еден од соработниците на колумбиската пејачка Шакира, дошол до секс снимка од познатата пејачка и фудбалерот Пике, па сега ја уценува.

Иако би требало да учи од грешките на другите за тоа дека не е најпаметно познатите да се снимаат додека имаат секс се чини дека Шакира и Пике не можеле да одолеат.

Наводно на видеото, кое завршило во пограшни раце, снимен е орален секс помеѓу фудбалерот од Бареслона и пејачката.

Шакира и Пике беа под притисок на јавноста кога кон крајот на минатата година медиумите пишуваа дека пејачката го оставила поради неверство, но на крaјот сепак останаа заедно, а сега планираат и ванчавка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma