Им одржа лекција на девојките: Е вака се става пудра:)

29 март, 20121
1

One comment

  • Ослободи го умот

    29 март, 2012 at 11:49

    Е првенствено од вакви причини на МТВ се емитуваат слогани од типот ,,Отвори го срцето, ослободи го умот од предрасуди,, и тн.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/