Импресивни градови на аголот од светот

10 јануари, 20120
byu7

Што ќе Ви е повеќе од зачудувачки простор, на огромна висина…достапен само за Вас…Дури и ѕвездите би ви завидувале на погледот, енормниот комфор, а сепак екстремната висина на некои делови од светот, сместени на неговиот агол.

Следниве слики би можеле да станат Ваша потреба…Необичноста на овие архитектонски изданија ќе Ве принуди да ги посетите, а во меѓувреме да  почувствувате енергија која во комбинација со мирот и едноставноста ќе Ве принуди…да останете што подолго.

Традиционалното како форма и естетичното како круцијален елемент се пресудните „состојки“ на овие парчиња рај…И се што ќе биде кажано понатаму, ќе биде премногу…Уживајте во сликите и уверете се дека не постои нешто што не може да биде освоено…Дури и светот, од поинаков агол…

Ronda, Spain

Manarola, Italy

Santorini, Greece

Castellfolit de la Roca, Spain

Bonifacio, Corsica

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber