Ирина Шајк: Ова е за Вас, а за Роналдо… :))))))

24 јануари, 20120
2

Девојката на популарниот фудбалер за потребите на еден моден бренд се сликала само во фармерки.

Манекенката која до светските медиуми стигна благодарение на познатиот дечко Кристијано Роналдо, сега не само што е помеѓу најбараните туку и сите сакаат да ја видат гола, но таа упорно го одбива тоа. Неодамна изјавила дека само за Роналдо се соблекува целосно.

Сепак, за пролетната колекција на модниот бренд “Replay Jeans” Ирина Шајк на себе имала само фармерки, а градите делумо успеала да ги сокрие со рацете. Се разбира дека фотографиите и пред почетокот на кампањата се најдоа на интернет што воопшто не изненадува, бидејќи Ирина не треба да се срами..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber