Изразени облини: Бијонсе прошета за прв пат по породувањето!

7 февруари, 20120
beyonce1

За прв пат откако на свет ја донесе нејзината ќерка Ајви Блу, Бијонсе се појави во елегантно издание и со изразени облини…

Бијонсе се дотерала и прв пат по породувањето се појави во јавноста, и тоа на хуманитарниот концерт на својот сакан во Њујорк. За оваа прилика облекла тесен црвен фустан од дизајнерката Алис Темперли, а фо надополнила со накит “Ofira & Lorraine Schwartz”, златна чанта од дизјанерот Александар Меквин и неизбежните чевли од дизајнерот Кристијан Лоуботин … И како ви се допаѓа Бијонсе по еден месец од породувањето?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma