Ја дрогирал и силувал својата девојка, цели две години

3 декември, 20120
naomi

Наоми (27) била шокирана кога полицијата и соопштила дека нејзиниот дечко е брутален силувач, а таа негова жртва! Тој ја дрогирал, а потоа ја фотографирал додека ја силувал.

Наоми живеела мирен живот со момчето. Меѓутоа, една ноќ кога полицијата им упаднала во станот, нејзиниот живот драстично се променил.

На компјутерот на нејзиното момче се пронајдени слики како докази дека тој е силувачот, а таа е неговата жртва.

Тој ја дрогирал и ги лакирал ноктите и ставал накит и ја фотографирал додека го правел сето тоа. Таа утредента не се сеќавала на ништо, а евентуалните траги како лакираните нокти се оправдувале со тоа дека премногу испила и дека поради тоа не се сеќава што правела пред спиење.

img

„Ужасно. Да не го разоткриеше полицијата, јас и понатаму ќе живеев со тој силувач и немаше да знам што се случува“, раскажува Наоми.

img

Силувачот инаку е син на полицаец и порано не бил осудуван. Добил осум години затвор. Утврдено е дека боледува од редок синдром, сомнофилиа или синдром на заспана убавица, поради кои добивал сексуални нагони додека неговата девојка „спиела“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber