Ја воведе во светот на дрогата, но не и било доволно: Витни Хјустон и Боби Браун се подготвувале за нов брак?!

26 март, 20120
Derrick-Handspike-claims-that-Whitney-Houston-and-Bobby-Brown-got-back-together-just-weeks-before-her-death-and-hoped-to-remarry-with-their-only-child-Bobbi-Kristina

Иако нивниот брак бил проблематичен, Витни Хјустон и Боби Браун се подготвувале да поминат преку се и повторно да се ванчаат.

според најновите извештаи Витни Хјустон и Боби Браун планирале повторно да се ванчаат непосредно пред нејзината смрт.

Близок пријател на двојката, Дерик Хендспајк, тврди дека тие двајца многу време поминувале заедно пред нејзината смрт.

-Палнираа мала ванчевка на која требаше да присуствува нивната ќерка.

Пејачката и нејзиниот проблематичен маж, биле во турбулентен брак  14 години, а се разведоа во 2007 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/