Ја знаеме секогаш средена: Но што се случува сега со Бијонсе?!

3 април, 20120
BEYONCE-GOOD

Без шминка, чуден стајлинг, во рамни кондури…Тоа никако не личи на неа!

Бијонсе е уловена како го шета своето бебе по улиците на Њујорк, во рамни кондури, широки панталони и сако кое повеќе му доликува на нејзиниот маж отколку на неа!

Се прашуваме што се случува со Бијонсе?

Дали мајчинството потполно и го одзеде чувството за мода или тоа повеќе не и е важно?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/