Јапонка монструм! Кршела нозе на бебиња! :(((

6 февруари, 20120
fv670

Јапонката Јуко Саотоме (30) осудена е на затворска казна од четри и пол години, бидејќи намерно им кршела нозе на четри бебиња.

Таа го направила тоа, бидејќи била љубоморна на мајките на бебињата.

Таа е прогласена за виновна бидејќи намерно им нанесувала повреди  на бебињата, а осудена е на четри и пол години пред судот во местото Ашикаг на околу 80 километри северно од Токио.

Според локалните медиуми, жената во јавност им приоѓала на мајките со бебињата и ги замолувала да ги земе во раце, за да ги види, а потоа дискретно им ги кршела нозете и расплакани ги враќала кај мајките.

Таа ги направила овие дела во период од април и мај 2010 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma