ЈК пати во празен кревет – Нема кој да ја загрее!

6 февруари, 20120
jk

Јелена Карлеуша вредно работи, настапува и “паѓа” од замор по секој настап, но, со оглед на тоа што нејзиниот сопруг е на припреми многу и е тшко кога ќе влезе во празен стан, а особено во празен кревет!

Јелена Карлеуша, како и секогаш своите мисли и чувства го споделува со обожавателите. Нема проблем со тоа да напише неколку и недостасува нејзиниот сопруг и колку тешко и паѓа што Душко е на припреми, далеку од неа, па мора да спие сама.

-Уффф…до кога ќе траат овие припреми…Не сакам да спијам сама…Но затоа мислам на вас и ви испраќам бакнеж и фотографија да ве загрева во оваа студена ноќ…Добра ноќ!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber