Како Андијана Лима изгледаше на 18 години???

3 јануари, 20120
adrianalima

Најубавиот бразилски супермодел Андријана Лима на својот Twitter профил објавила видео снимено 1999 година кога била на самиот почеток од кариерата. Дури и со релативно детска фигура, и од тогаш прекрасна насмевка, Андријана во видеото зборува како е горда на себе  и среќна бидејќи ќе работи за најголемите имиња на светската модна сцена, реализирајќи го животниот сон.

Денес 30 годишната Андријана е сопруга на српскиот кошаркар Марко Јариќ и мајка на неговата две годишна ќерка Валентина, а тогаш била на почетокот на својот ангажман за Victoria`s Secret,соработката која ја прослави. Во видеото Лима зборува за тоа како пријателите ја убедиле да се занимава со манекенство, бидејќи е висока и убава. Богами, не ја излажале!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber