Како живее денес бездомникот со златен глас?! :)))

13 јануари, 20120
Како живее денес бездоникот со златен глас?! :)))

Се сеќавате на Тед Вилијамс кој  беше откриен кон крајот на 2010 година? Неговиот волшебен глас преку ноќ го претвори во вистинска youtube ѕвезда, но како живее денеска?

За разлика од многуте приказни за инстант слава, кои завршуваат уште пред да почнат, Тед конечно е среќен и исполнет, ужива во својот нов живот, работа и дом.

По две рехабилитации „златниот глас“ конечно е трезен, а има и постојан извор на приходи.

Еве како изгледа животот на Тед денеска, после година дена откако беше откриен неговиот талент:

httpv://www.youtube.com/watch?v=6_gnf-RaoII

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber