Карлеуша: Цеца ви е крадец! :))))

11 февруари, 20120
143988

Војната помеѓу двете спрски пејачки продолжува. Јелена Карлеуша остро рагирала на навредите за нејзниот морал кои биле упатени од страна на обожавателите на Цеца на Твитер.

Карлеуша ја навредувале за неморал и голотија, за „гракање“, наместо пеење, и за непознавање на српскиот јазик и правопис.

Јелена постојано им одговарала, а кога навредите ја прелиле чашата, таа директно се обратила и за Цеца.

„Никогаш нема да ми биде јасно како некој мене може да ми зборува за морал, а поддржува некој што е во затвор за крадење! Србијооо!“ , напишала Карлеуша на Твитер.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma