Кејт Апитон – Велигденска зајачица!

8 април, 20120

Манекенката го честитала католичкиот Велигден со секси видео во кое бои јајца облечена во долна облека од која и излегуваат брадавиците.

Убавицата од насловната страна на Sports Illustrated, Кејт Аптон, снимила белигденска честитка за магазинот  “Love”, кратко видео во кое е облечена во долна облека и високи потпетици (нејзина верзија на белигденска зајачица), како бои и украсува јајца.

Видеото го снимила Емили Вајс, а во него можеме да ја видиме Кејт со опавче на проѕирните гаќи, но и нејзините брадавици, кои случајно испаднале од градникот кога убавицата се обидела да ги стави обоените јајца меѓу градите.

http://www.youtube.com/watch?v=vBdWGD8F3Oo&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/