Кети Пери и Расел Бренд се разведуваат поради дрога???

30 јануари, 20120
russell-brand-katy-perry-droga

Кога беше објавено дека Кети Пери и Расел Бренд се разведуваат многумина помислија дека проблематичниот актер е главна причина на тоа.

Пасел е познат по своите чести одвикнувања од наркотици, но тој веќе некое врме е чист. Американските таблоиди велат дека тој морал да поднесе документи за развод, бидејќи Кети се движи во лошо друштво, кое често за забава користи кокаин. Иако таа не користи дрога, актерот не можел да поднесе да биде толку блиску до проблемот од кој едвај се извлекол.

Кети од мала била изложена на дроги, бидејќи нејзините родители, иако верни католици, уживале во истите. Мајка и често пушела трева, додека татко и дилал есид. Сепак, пејачката успевала да одолее на сите импулси на модерниот свет и да остане чиста. Но, лошото опкружување сепак и наштети на брачната среќа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma