Кикс на годината!

12 февруари, 20120
1

Денеска почина големата американска пејачка Витни Хјустон, меѓутоа американската младина уште еднаш ни покажа дека не е баш бистра. Сликата кажува се!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma