Ким ја копира принцезата: Сеуште не е разведена, а веќе планира кралска венчавка!

1 декември, 20120
kanye-west-440

Ким Кардашијан по секоја цена сака да ја емитира британската кралска фамилија, па планира таква венчавка со Кание Вест, според примерот на Кејт и Вилијам.

Како што пишуваат британските медиуми, старлетата дури побарала дозвола да се венча во Вестминистерската палата, но секако не ја добила, бидејќи тоа е привилегија исклучиво на челновите на кралското семејство. Меѓутоа, тоа не и ги попречило плановите за гламурозна свадба, за која ќе се зборува со години.

„Таа и Кание ќе се венчаат во еден дворец во Лондон. Ким сака спектакуларна свадба и нејзината идеја е познатите ВИП личности како Џеј Зи, Бијонсе, Ева Лонгорија, Ријана и останатите, на церемонијата да пристигнат во кочии. Тие не жалат на пари за подготовките и се мора да биде во знакот на луксузот, открива извор близок до Кардашијан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit