Ким Кардашијан конечно призна!

10 јануари, 20120
kim-kardashian-kris-humphries-lg

Ким Кардашијан е рекордерка и тоа по брз излез од брак, по само 72 дена.  А конечно признала и што мисли за сето тоа!

Во својот реалити, старлетата Ким Кардашијан, признала дека во бракот со кошаркарот Крис се впуштила премногу брзо.

-Во таа врска постоеше нешто што не беше во ред. Дознав многу работи за него кои претходно не ги знаев. Животот во брак со него не беше она што го замислував, изјавила секси Ким за својот поранешен сопруг. Старлетата наводно во последно време многу често телефонски се слуша со поранешниот дечко Реџи Буш, но од помирување нема да биде ништо:

-На Реџи му е жал за сето она што и се случува на Ким и долго разговараат и често комуницираат преку смс пораки. Но, тој нема никаква намера да се смири со неа. Едноставно не смета дека се судени еден за друг, открива извор близок до американскиот фудбалер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber