Ким Кардашијан сака деца и вечна љубов! :)))))

26 јануари, 20120
moden-sovet-kim-kardasijan

Американската старлета Ким Кардашијан изјавила дека направила се за да го спаси својот брак со Крис Хамфрис.

Ким ги поднела документите за развод од NBA играчот Хамфрис во октомври минатата година, по само 72 дена во брак.

Ким во шоуто “Live with Kelly” во понеделникот изјавила дека разводот е тежок, но дека било неопходно да биде искрена поради фактот дека врската не функционирала.

“Се обидов апсолутно се, мислев дека можам. Сакам деца, сакам вечна љубов, но во срцето чувствував дека тоа не е тоа. Зашто да чекам да поминат години и да се случи истата работа? Научив многу и сега почнувам од почеток”, изјавила Ким.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma