Ким Крадашијан пoлудела од страв! Непознат маж насилно сакал да се всели кај неа :))))

31 јануари, 20120
kimkardashian

Непознат човек се приближеил до оградата на куќата на Ким Кардашијан со багаж, и изјавил дека има намера да остане да живее кај неа. Ѕвонел и тврдел дека старлетата го повикала да дојде да живее со неа и да учествува во семејното шоу.

Извори блиски на познатото семејство тврдат дека Ким полудела од страв кога човекот одбил да се тргне од влезот на нејзината куќа. На крајот обезбедувањето го избркале, а случајот го пријавиле и во полиција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma