Кирстен Данст не сакала да се бакнува Бред Пит???

9 февруари, 20120
Kirsten-Dunst-Derek-Lam-Spring-2012

Младата Кирстен Данст на 11 години глумела во филм со Бред Пит. Тие го снимиле култното дело “Интервју со вампирот”, а според зборовите на нејзиниот учител по актерство Фло Саланта Гринберг, Пит на младата Кирстен не и го оставил својот познат шармантен впечаток.

“Тогаш ми рече:”Ќе морам да се бакнувам со Бред Пит, нели е тоа одвратно”, раскажува нејзиниот професор и додава дека би сакал денес да ја потсети на тоа што го кажала и да ја праша дали сеуште мисли така.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber