Ќерката на Деми Мур и Брус Вилис дожевеала нервен слом!

1 февруари, 20120
1

Младата Талула Вилис доживеа лоша страна на славата. Нејзината мајка, актерката Деми Мур, заврши во болница, а Талула е фотографирана во проблематична состојба. Доживеала неверн слом.

Папараците на Беверли Хилс ја уловиле ќерката на Деми Мур и Брус Вилис, малдата Талула, како се тетерави и незнае за себе. Таа се обидела да се сокрие под кошулата, пред да доживее благ нервен слом. Пушела “чудна цигара” и се однесувала откачено и непромислено, пренесуваат странските медиуми. Изгледа дека страшно ја погодила состојбата во која се наоѓа нејзината мајка…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma