Клои Кардашиан е разочарана :(((

28 март, 20120
news_23964

Кога решија да го прошират своето семејството, во бракот неколку работи станаа тешки…

Иако многумина мислеа дека бракот на Ким со кошаркарот Ламар нема иднина парот започна да “работи“ за да добие дете. Ѕвездата од реалното шоу кажува дека многу често се чувствува како да е на меден месец и дека не сака да заврши.

– Ламар и јас дефинитивно сакаме деца, но јас се чувствувам дека сум под притисок на семејството, изјави Клое, додавајќи дека и се чини како сексот и станува “работа“, а не задоволство.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/