Kои ѕвезди беа “најдобро” облечени на доделувањето на Греми наградите!

14 февруари, 20120
moda-na-grammy

Некои ѕвезди си заминаа како победници од доделувањето на Греми наградите, но она што сите сеуште ги интересира е кој, како се облекол и прошетал на црвениот тепих.

Погледнете кои ѕвезди по наше мислење беа “најдобро” облечени на доделувањето на престижните музички награди. Ние секако би ги изгвоиле Бруно Марс и Адам Левин, како и Адел, Кети Пери, додека Робин и Ники Минај нема да ги коментираме…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber