Кои познати личности одбиваат да се сликаат за Плејбој?!

26 април, 20120
playboy0_25042012_heidiklum625

Некои од најсексипилните жени на денешницата сеуште се немаат покажано во сосема гола верзија, иако тие знаат како да заведат со многу малку гардероба на нив. Плејбој секогаш чека нова Холивудска ѕвезда која се има одлучено да се соблече пред нивните камери.

Последна беше Линдзи Лохан, која всушност успеа да го подобри својот статус – од лоша и неспособна актерка се докажа дека може да изгледа како класичен Плејбој зајачица.

Но, кои се најжешките ѕвезди, кои одбија да се сликаат за Плејбој?

10. Britney Spears

9. Ashley Greene

8. Rachel Weisz

7. Jennifer Love-Hewitt

6. Cheryl Cole

5. Jennifer Aniston

4. Stacey Keibler

3. Katy Perry

2. Jessica Alba

1. Heidi Klum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi