Кој го истетовира Исус ???

6 јануари, 20120
pogodi-koj-isus

Оваа млада ѕвезда вчера на плажа ја прошета новата тетоважа!

Се работи за младиот пејач, кој го освои светот со своите стихови и песни. Интересно е тоа дека еден ловец на таленти го пронашол на Youtube, а неодамна заработи и еден скандал, кога една девојка го обвинила дека и направил дете.

Знаете веќе за кого станувa збор…

Џастин Бибер, кој својата нова тетоважа – Ликот на Исус, ја промовираше синока на плажа. Што велите?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber